Nový Peugeot 2008

Nový PEUGEOT 2008 je druhá generace kompaktního SUV ve stylovém vzhledu.

Spolu s výrazným designem exteriéru dostal Nový PEUGEOT 2008 také přepracovanou palubní desku i-Cockpit, které dominuje dvojice velkých infotainmentových displejů.

Z motorizací, můžete si vybrat mezi benzínem, naftou a nově také elektrickým pohonem.

Nový PEUGEOT 2008 – design

Ať už je váš nový PEUGEOT 2008 elektrický, benzínový nebo naftový, získáte kompaktní SUV s nepřehlédnutelným designem. V přední části vás uchvátí LED světlomety ve stylu lvích drápů společně s pruhovými světly, které stékají po okrajích předního nárazníku.

Po stranách SUV nový PEUGEOT 2008 najdete elegantní záhyby, i vzadu vás ohromí světla připomínající lví dráp.

Sportovněji ladění řidiči mohou konfiguraci vozu 2008 zvolit i ve variantách GT Line a GT, které jsou dodávány s 18-ti palcovými litými koly a LED zadními světly. Výběr barev laku zahrnuje také nový odstín, nazvaný Oranžová Fusion. Elektrický model e-2008 je pak charakteristický šachovnicovou mřížkou v barvě karoserie.
 


 

Nový PEUGEOT 2008 – interiér

Uvnitř SUV Nový PEUGEOT 2008 najdete nejnovější verzi PEUGEOT i-Cockpit, který je charakteristický multifunkčním futuristickým volantem, nad ním zobrazuje údaje o rychlosti, spotřebě atd. dobře viditelný displej.

Uprostřed palubní desky jsou vyšší výbavové verze vybaveny desetipalcovým dotykovým displejem, s navigací od společnosti TomTom a plnou kompatibilitou s aplikacemi Apple CarPlay a Android Auto. Na velkém displeji tak můžete zobrazit aplikace vašeho smartphonu. Modely Nový PEUGEOT 2008 GT Line a GT jsou navíc standardně vybaveny sportovními sedadly, hliníkovými pedály, černým čalouněním stropu a ambientním  osvětlením s možností volby barev. Elektrické SUV e-2008 vám pomocí animací na obrazovkách poskytne přesné informace o spotřebě a zbývajícím dojezdu. EV ve verzi GT má exkluzivní čalounění Alcantara.

K dispozici je také řada volitelných prvků výbavy, například 10-ti reproduktorový audiosystém. Rychloměr je ve vysoko umístěných přístrojích , to znamená, že při jízdě nemusíte ani na okamžik odvrátit zrak z vozovky.

Nový PEUGEOT 2008 – recenze chválí velkorysý vnitřní prostor

Nový PEUGEOT 2008 nabízí dostatek místa na zadních sedadlech a v naprostém pohodlí sveze čtyři dospělé osoby. Baterie elektrického modelu je uložena pod podlahou a nemá žádný vliv na prostor pro cestující. Všechny verze mají zavazadlový prostor o objemu 434 litrů.
 


 

Nový PEUGEOT 2008  –  rozměry

 • Délka (mm): 4300
 • Šířka (mm): 1987
 • Výška (mm): 1550
 • Objem zav. prostoru: 434 l (1467 l při sklopené zadní řadě sedadel)

Elektrické SUV Nový PEUGEOT e-2008

Co se týče motorů, největší novinkou je čistě elektrická verze. Má motor o výkonu 100 kW (136 koní). Dojezd 310 kilometrů je plně dostačující pro běžné potřeby.

K šetření energie pomůže také jízdní režim speciálně uzpůsobený pro co největší rekuperaci. Když je zvolen, PEUGEOT e-2008 začne lehce zpomalovat, jakmile zvednete nohu z plynového pedálu. To dobíjí baterii automobilu, ale také to znamená, že můžete PEUGEOT 2008 řídit pouze jedním pedálem.

Když musíte auto nabít, můžete to udělat pomocí různých metod - nejrychlejší je to 100kW nabíječkou , která dokáže doplnit prázdnou baterii na 80% za pouhých 30 minut. Wallbox o výkonu 7,4 kW, kterou můžete mít doma, zvládne baterii dobít na 100 % za 8 hodin.
 


 

Nový PEUGEOT 2008 – motorizace

Nový PEUGEOT 2008 je k dispozici také se třemi variantami benzínových motorů a dvěma diesely. Převodovka je buď manuální šestirychlostní nebo osmirychlostní automat.

Benzinové motory jsou jednotky PureTech o objemu 1,2 litru a výkonu 100 nebo 130 koňských sil. Obě varianty jsou k dispozici s manuální šestistupňovou převodovou, silnější varianta může být spojena také s osmistupňovým automatem. Ve špičkové verzi je možné mít i motor 1,2 o výkonu 155 koní vždy s osmistupňovým automatem.K dispozici je také diesel BlueHDi o obsahu 1,5 l a výkonu 100 koní, spojený s 6stupňovou manuální převodovkou nebo stejný motor o výkonu 130 koní s osmistupňovým automatem.

Nový PEUGEOT 2008 je vybaven  řadou asistentů usnadňujících řízení. Mezi ně patří asistent jízdy v pruhu a adaptivní tempomat, který dokáže automaticky brzdit a zrychlovat. Na přání můžete Nový PEUGEOT mít také s automatickými parkovacími a potkávacími světly. Na přání můžete také získat Pack Drive Assist Plus umožňující poloautonomní řízení.
 


Nový PEUGEOT 2008  – bezpečnost

SUV Nový PEUGEOT 2008  lze na přání vybavit těmito bezpečnostními technologiemi:

 • Aktivní systém sledování mrtvého úhlu
 • Nouzové automatické brzdění Active Safety Brake,
 • Výstraha před rizikem kolize
 • Aktivní systém varování před neúmyslným opuštěním jízdního pruhu
 • Automatické přepínání dálkových světel
 • Systém rozpoznávání dopravního značení s doporučenou rychlostí
   


 

Nový PEUGEOT 2008 – cena a prodej v Autoschwab

Nový PEUGEOT 2008  si samozřejmě můžete vyzkoušet – předváděcí vozy jsou k dispozici na objednání.
Zajímají vás ceny Nového SUV PEUGEOT 2008? Ceník můžete stáhnout zde.
Chcete si sestavit svůj vlastní nový Nový PEUGEOT 2008? Konfigurátor najdete zde.

Kontaktujte nás

Odeslání formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Kontakt na prodejce

Prodej nových vozů Citroën
Zdeněk Slepička

Tel.: (+420) 736 621 820
prodej@autoschwab.cz

Prodej nových vozů Peugeot
a ojeté vozy - Pavel Erben

Tel.: (+420) 735 108 308
peugeot@autoschwab.cz

Prodej nových vozů Peugeot
Veronika Řimsová
Tel.: (+420) 736 621 826
peugeot@autoschwab.cz