Jumpy

Nová generace Citroën Jumpy byla uvedena na trh v roce 2017. Zaujme optimalizovanou architekturou a skvělými užitnými vlastnostmi. Vůz je velmi pohodlný a maximálně bezpečný. Je to dáno také tím, že využívá moderní bezpečnostní technologie na podporu řízení. Zákazník si může vybrat hned ze tří délek karoserie a na přání lze zhotovit boční posuvné dveře s hands-free ovládáním. Tento model z kolekce Citroën představuje skvělé řešení pro všechny podnikatele, kteří hledají vůz pro každodenní pracovní činnosti. Jumpy je moderní, funkční a inovativní.

Skladové vozy značky Citroën Jumpy 

Skladové vozy Citroën Jumpy disponují systémem Moduwork, který zahrnuje přepážku a variabilní sedadlo spolujezdce. Získáte tak mnohem více úložného prostoru. Další nespornou výhodou systému Moduwork je ochrana sítí na straně sedadla řidiče, díky které se užitná délka vozu prodlouží o více než metr. V nabídce originálního příslušenství máte k dispozici také speciální držáky na chytrý telefon a tablet. Skladové vozy jsou bytelné, prostorné a také bezpečné. Přinesou vám maximální komfort při práci. 

Pokud s koupí automobilu Citroën Jumper nechcete otálet, můžete  nás kontaktovat a my vám zkusíme nabídnout tento model ze skladových vozů.

Jumpy vyniká originálním designem. Snoubí se v něm typické rysy užitkového vozu s prvky modelů SUV.  Přední části dominuje krátká horizontální kapota s výraznými širokými světlomety, které jsou umístěny v bezpečné výšce. Vybírat můžete hned ze tří délek vozů podle potřeby. Konkrétní rozměry najdete na webu v sekci TECHNICKÉ PARAMETRY.

Citroën Jumpy Spacetourer a Furgon

Citröen Jumpy lze zakoupit ve dvou samostatných verzích – více osobní Spacetourer a Jumpy Kombi v užitkovém provedení Furgon a Polokombi. Spacetourer je určený k přepravě osob. Tento 8místný vůz je vhodný pro každého, kdo vyžaduje komfort, dostatečný úložný prostor a bezpečnou jízdu. Verze Furgon je klasická dodávka, která přináší především dostatek prostoru pro přepravu zboží a materiálu. 

Jaké přednosti má nový Citroën Jumpy?

Je to vůz, který vám kromě veškerých kvalit užitkového vozu nabídne i velmi komfortní interiér s pohodlnými sedadly a ergonomickou palubní deskou. Má také výjimečné jízdní vlastnosti. Skvělým řešením jsou boční posuvné dveře s hands-free ovládáním (toto je k dispozici pouze na přání zákazníka). Mezi další vychytávky patří praktické odkládací prostory, dřevěné obložení v nákladovém prostoru a další důmyslné technologie: asistenční systém Top Rear Vision a Inteligentní protiprokluzový systém Grip Control. 

Využijte možnosti operativního leasingu pro vozy Citroën Jumpy 

Citroën Jumpy můžete pořídit na operativní leasing, což je krátkodobý pronájem vozu, který trvá kratší dobu, než je životnost vozu. Podnikatelé a živnostníci si tak mohou pronajmout tyto vozy u autoschwab.cz na určitou dobu, což je velmi výhodné. Veškeré služby vám zde zajistí zkušení prodejci vozů včetně servisu a příslušenství. Prostě jen jezděte a o nic dalšího se již nemusíte starat. Jakmile uplyne stanovená doba, přijdete si pro nový vůz. 

V nabídce je operativní leasing pro soukromé osoby s Citroën Financial Services, což je nabídka, která je vždy v pohodě. Můžete zvolit finanční produkt Relax nebo Relax Plus. Je vhodný nejen pro soukromníky, ale také podnikatele. 

Mezi hlavní výhody tohoto programu patří:

  • Žádné starosti s užíváním vozu, jen jezdíte a nic neřešíte.
  • Vše máte na jednom místě.
  • Platíte nulovou akontaci.
  • Máte stále nový vůz s pojištěním v ceně. 

Projeďte se v Citroënu Jumpy

Pokud vás zajímají konkrétní informace o ceně, parametrech a referencích, neváhejte se obrátit na prodejce autoschwab.cz, jak emailem: prodej@autoschwab.cz, telefonicky: 736 621 826 nebo osobně na adrese: Milady Horákové 3291, Kladno. Vůz si zde můžete vyzkoušet a zakoupit včetně náhradních dílů a příslušenství.

Kontaktujte nás

Odeslání formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Kontakt na prodejce

Prodej nových vozů Citroën
Zdeněk Slepička

Tel.: (+420) 736 621 820
prodej@autoschwab.cz

Prodej nových vozů Peugeot
a ojeté vozy - Pavel Erben

Tel.: (+420) 735 108 308
peugeot@autoschwab.cz

Prodej nových vozů Peugeot
Veronika Řimsová
Tel.: (+420) 736 621 826
peugeot@autoschwab.cz